A A A

Wakacyjne propozycje książkowe.

1.Iwona Słabuszewska-Krauze-"Portugalka"

Jest takie miejsce, w które nikt nie zapuszcza się przypadkowo i gdzie sprawy załatwia się we własnym gronie. Dolina  Dunro. Poczuj prawdziwą Portugalię - słońce i mrok, upał i chód.

2.Maria Nurowska -"Dziesięć godzin"

Małgorzata jest sędzią.Musi zdecydować czy  uwzględnić wniosek prokuratury o aresztowanie Józefa Piniora.Jest  z tym sama, na wiele godzin zamknięta w czterech ścianach sali sądowej, ale to niejedna decyzja, którą będzie musiała podjąć. Jej skomplikowane życie rodzinne - śmiertelnie chory mąż, dorastająca córka - zostanie poddane nowej próbie.

3.Liliana Fabisińska-"Zielarnia nad Sekwaną"

A gdyby tak na twoim biurku pojawił się nagle bilet do Paryża w klasie biznes i opłacona rezerwacja pokoju z widokiem na Sekwanę ? Nina  i Natalia nie zamierzają nigdzie lecieć. , jednak bilet do Paryża, dostarczony nieoczekiwanie w kopercie bez nazwiska nadawcy, uruchamia lawinę zdarzeń.

4.Remigiusz Mróz-"Deniwelacja"

Gdzie jest Wiktor Forst ? To pytanie zadają sobie zakopiańscy śledczy, gdy topniejący w Tatrach śnieg odsłania makabryczny widok na zboczach Giewontu. Odnalezione zostają zwłoki grupy kobiet, których za życia nic nie łączyło.

5. Mark Hill-"Ja nie wybaczam"

Inspektor Ray Drake całe życie uciekał przed koszmarami dzieciństwa. I sądzi, że mu się udało.Jest szanowany w pracy, ale przeszłość się mści i chce odebrać mu to, co kocha...