A A A

Zapraszamy po nowe książki.

1. Karen White-" Zapomniany pokój"

Nowy Jork.trzy epoki, trzy historie, trzy kobiety.Każda jest uderzająco piękna.Każda zakochuje sięw mężczyźnie, z którym nie ma szans na szczęśliwy związek.Każda będzie próbowała łamać konwenanse.każda czeka na prawdziwą miłość. I każda z nich nosi pamiątkowy naszyjnik z rubinów.Co je tak naprawdę łączy ?

2,Kurban Said -" Ali Nino"

Saga o wojnie, miłości i trudnych relacjach Europy i Azji to w gruncie rzeczy porywająca klasyczna historia miłosna.
Porywająca historia miłości muzułmanina Alego i chrześcijanki Nino, rozgrywająca się w przededniu Wielkiej Wojny i rewolucji październikowej. Nowe wydanie niezapomnianej opowieści o sile uczucia, które ma moc pokonywania granic ze wspaniałym portretem dawnego Zakaukazia w tle. Ali jest muzułmaninem z Azerbejdżanu, Azjatą i synem pustyni. Nino to chrześcijanka, pochodząca z gruzińskiej rodziny...

3. Magdalena Witkiewicz - " Czereśnie zawsze muszą być dwie"

Zofia Krasnopolska otrzymuje  w spadku od pani Stefanii zrujnowaną willę w Rudzie Pabianickiej.Stary dom otoczony sadem - niegdyś bardzo piękny -kryje sekrety swoich mieszkańców.Zosia powoli zgłębia jego tajemnice.

4. Wojtek Miłoszewski -"Inwazja"

W 2017 roku Europa siedzi na beczce prochu, podobnie jak w 1914 i 1939. Rosja na skutek  nałożonych na nia sankcji pograża się w kryzysie, a Władimir Putin chwyci się każdego  sposobu, by utrzymać się przy władzy.Do rozpoczęcia konfliktu  potrzebna jest tylko iskra.

5.Jojo Moyes-" We wspólnym rytmie"

Świat Natasy rozsypał się wraz z odejściem męża. Gniew i zraniona duma popchnęły ją do zronienia rzeczy, których potem żałowała. Gdy człowiek traci kogoś bliskiego, nie zawsze zachowuje się rozsądnie.Kiedy natasha decyduje sie pomóc spotkanej w podejrzanych okolicznościach sarze, nie przypuszcza, że ta "dziewczynka znikąd" odkryje przed  nią życie na nowo.

6. Remigiusz Mróz -"Czarna Madonna"

Boening 747 irlandzkich linii lotniczych miał wylądować w Tel Awiwie o trzeciej w nocy. Nigdy nie dotarł na miejsce, a kontakt z maszyną utracono gdzieś nad Morzem Śródziemnym.Na pokładzie znajdowało się 520 osób, w tym narzeczona Filipa, która miała odbyc pielgrzymkę do Bazyliki Grobu Świętego.