A A A

Zapraszamy do słuchania - kolejne nowe audiobooki.

1.Bentow M.-"Ptaszydło"

Berliński komisarz, zostaje wezwany do mieszkania w dzielnicy Kreuzberg. Na miejscu zastaje koszmarny widok - młodej kobiecie obcięto włosy, a przy jej ciele pozostawiono obskubanego ptaka.

2.Nesbo J.-"Pentagram"

Ulice Oslo przemierza groźny Kurier Śmierci.Na miejscu zbrodni pozostawia charakterystycznie okaleczone zwłoki.

3.Bjork S.-" Sezon niewinnych"

Na norweskiej prowincji zostaje znalezione, powieszone na skakance, ciało sześciolatki.dziewczynka ma na sobie ubranie lalki, a na szyi plakietkę z informacją "Podróżuję sama".

4.Colize P.-"Długa chwila ciszy"

Nathan, żydowski imigrant ocalały z obozu koncentracyjnego, po przybyciu do Nowego Jorku zostaje zwerbowany przez organizację, która tropi nazistowskich przestępców z czasów wojny i wymierza im sprawiedliwość.

5.Gardner L.-" Nie bój się"

Detektyw D.D. Warren musi zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem i stawić czoło seryjnemu zabójcy, który terroryzuje mieszkańców Bostonu.

6.Mckenzie S.-" Zamknij oczy"

Geniver urodziła córkę Beth, i po ośmiu latach wciąż nie  może się z tego otrząsnąć. Pewnego dnia świat Gen zostaje przewrócony do góry nogami.Otrzymuje wiadomość, że córka żyje.

7. Larson E.-" W ogrodzie bestii"

Rok 1933.serce hitlerowskiego Berlina. Wielki, epicki spektakl życia i śmierci, widziany oczyma amerykańskiej rodziny dyplomatów.

8.Cygler H.-"Za cudze grzechy"

Spiski, terroryści, wybuchające bomby i namiętności nie pozwalają bohaterom cieszyć się spokojem.Nie znajdują go nawet we własnym domu.I za co to wsystko ?

9.Neuhaus N.-"Śnieżka musi umrzeć"

Po dziesięciu latach wychodzi na wolność Tobias, morderca dwóch nastolatek.Czy były więzień może być niebezpieczny ?

10.Nesbo J.-" Wybawiciel"

Podczas przedświątecznego koncertu  w zasypanym śniegiem Oslo ginie jeden z członków Armii Zbawienia.

11.Nesbo J.-"Czerwone gardło"

Harry Hole, samotnik i alkoholik, a jednocześnie genialny śledczy, przypadkiem wpada na ślad przemyconego do Norwegii snajperskiego karabinu.

12.Searle N.-"Dobry kłamca"

Roy Courtnay jest człowiekem, który z intryg i oszustw nie tylko uczynił sposób na życie - Roy stał się prawdziwym artystą w swoim fachu.Bezbłędny manipulant i hochsztapler, zamiast cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem na emeryturze, poluje na kolejne ofiary.

13.Link Ch.-"Ostatni kłamca".

Oczekująca na samolot do Gibraltaru Elaine Dawson nie bardzo wie, co począć, gdy z powodu mgły zostaja odwołane wszystkie loty.Opuszcza z niznajomym halę odlotów i od tego momentu znika po niej wszelki ślad.

14.Musso G.-" Telefon od Anioła".

Madeline i Jonathan nigdy wcześniej się nie spotkali.Gdyby nie incydent na lotnisku, żadne nawet nie wiedziałoby o istnieniu drugiego.Biegnąc do wolnego stolika w zatłoczonym barze wpadają na siebie i przez przypadek zamieniają telefony komórkowe.