A A A

Wakacje z CKGNR - Wycieczki rowerowe i jazda Modelami RC (Tydzień 2)

Bezpieczne wakacje z Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich

W tym roku z powodu COVID-19 zajęcia wakacyjne zostaną przeprowadzonew okrojonej wersji. Oczywiście wszystko w bezpiecznej formie,

dostosowanej do obecnej sytuacji.

W drugim tygodniu wakacji, oprócz animacji, proponujemy Wam wycieczki rowerowe i jazdę Modelami RC

 

Wycieczki rowerowe:

- Udział w wycieczce można wziąć tylko po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników. Zapisy pod numerem tel: 74 872 20 84 w godzinach 8:00 -15:00 od poniedziałku do piątku.

- Obowiązkowe jest podpisanie oświadczenia rodziców i oświadczenia o stanie zdrowia. Jeśli uczestnik nie będzie miał zgody od rodzica/opiekuna prawnego nie będzie mógł wziąć udziału w zajęciach. Oświadczenia są dostępne w linkach poniżej lub u instruktora.

- Maksymalna ilość osób na wycieczce to 6 uczestników

- Udział w wycieczce rowerowej mogą wziąć dzieci od 10 lat wzwyż.

- Uczestnik wycieczki musi mieć przy sobie kartę rowerową.

- Uczestnik musi mieć sprawny technicznie rower (najważniejszeelementy to: sprawne hamulce, dopompowane opony, dzwonek, oświetlenie, sprawne przerzutki),

kask

strój przeciwdeszczowy,

napój, wodę, prowiant,

- Zajęcia odbywają się tylko w plenerze, w razie deszczu zajęcia są odwołane.

- Udział w zajęciach jest darmowy.

Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda, zapewnia kamizelki odblaskowe i oświetlenie rowerowe, które po wycieczce uczestnik może zachować do wykorzystania podczas kolejnych zajęć CKGNR.

 

Modele RC:

- Udział w zabawie można wziąć tylko po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników. Zapisy pod numerem tel: 74 872 20 84, w godzinach 8:00 -15:00 od poniedziałku do piątku.

- Obowiązkowe jest podpisanie oświadczenia rodziców i oświadczenia o stanie zdrowia. Jeśli uczestnik nie będzie miał podpisanej zgody przez rodzica/opiekuna prawnego, nie będzie mógł wziąć udziału w zajęciach. Oświadczenia są dostępne w linkach poniżej lub u instruktora.

- Udział w zabawie mogą wziąć dzieci od 8 lat wzwyż.

- Każda grupa może liczyć 4 osoby, czyli podczas jazdy na torze może znajdować się tylko 4 uczestników.

- Między jazdami Modelami RC, przewidziana jest 30-minutami przerwa na dezynfekcję sprzętu

- Udział w zajęciach jest darmowy

-Czym są Modele RC? Odpowiedź w linku: https://www.youtube.com/watch?v=mLse645zhoc&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2nUaJHSiFjAKDVgJcpONvnSOyWjH-_tvhxABeElcnBEKPqZWIHC6vreAo

 

Osoby nie spełniające powyższych warunków, instruktor w oparciu o regulamin może nie zabrać na wycieczkę rowerową. Każdy uczestnik wycieczki rowerowej i jazdy modelami rc jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem i do jego przestrzegania.