A A A

Wakacje z CKGNR - RC Trip (Tydzień 6)

Wakacje z CKGNR - RC Trip (Tydzień 6)
Bezpieczne wakacje z Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich 😍😊
W tym roku z powodu COVID-19 zajęcia wakacyjne zostaną przeprowadzone w okrojonej wersji. Oczywiście wszystko w bezpiecznej formie, dostosowanej do obecnej sytuacji.
UDZIAŁ W ZAJĘCIACH JEST DARMOWY 😍😊

Zajęcia będą polegały na nauce i jeździe modelami zdalnie-sterowanymi. Wszyscy uczestnicy zostaną nauczeni o  funkcjach i obsłudze modeli. Następnie uczestnicy podzieleni zostaną na grupy z zachowaniem reżimu sanitarnego i będą mieli okazję samodzielnie kierować pojazdami RC. Będą to przeprawowe modele samochodów terenowych, przystosowane do jazdy z trudnym terenie: skarpy, strome zjazdy i podjazdy, przeszkody wodne i błotne oraz skały. Na każdym ze spotkań zostaną również zorganizowane zawody w oparciu o Trial RC.
Zajęcia przeprowadzi: Dziki Park Przygody
- Obowiązkowe jest podpisanie oświadczenia rodziców i oświadczenia o stanie zdrowia. Jeśli uczestnik nie będzie miał podpisanej zgody przez rodzica/opiekuna prawnego, nie będzie mógł wziąć udziału w zajęciach. Oświadczenia są dostępne w załącznikach poniżej lub u instruktora.
- Udział w zabawie mogą wziąć dzieci od 7 lat wzwyż.
- Każdy rodzic/opiekun prawny jest zobowiązany przygotować dziecku odpowiedni do pogody i charakteru zajęć strój. Pamiętajmy o nakryciach głów w gorące dni! 😉
- Zajęcia odbywają się tylko w plenerze. W razie deszczu, zajęcia automatycznie są odwołane.
Każdy uczestnik biorący udział w zajęciach zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem i do jego przestrzegania.