A A A

Podziękowania i zdjecia z Autorskiej Gali Musicalowej "Królowie Świata"

„Królowie świata czyli autorska gala musicalowa” za nami, ale my wciąż żyjemy wrażeniami z rozśpiewanego i roztańczonego weekendu. Jest to przede wszystkim zasługa wspaniałych, niezwykle zdolnych Aktorów z Młodzieżowego Teatru Muzycznego. Cieszymy się, że to właśnie u nas rozwijacie swoje talenty. Dziękujemy i czekamy na jeszcze!

Praca młodych ludzi przynosi takie efekty dzięki dwóm, niezrównanym kobietom, nadającym kształt całemu przedsięwzięciu: Bożenie Łabie i Katarzynie Schick. To dla nas zaszczyt, że każdego roku wyznaczacie nam nowe cele, motywujecie młodych aktorów do pracy i razem udowadniacie, że MOŻNA i że WARTO! Z całego serca Wam za to dziękuję.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni Dyrektor Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Bożkowie Beacie Październiak i jej Pracownikom za zaufanie, przychylność i wszelką pomoc w organizacji wydarzenia. Kłaniamy się nisko również niezastąpionym druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bożkowie, którzy zabezpieczali całą imprezę.

Muzyczny weekend w Bożkowie przyciągnął ponad 1200 widzów z całej Gminy: dzieci, młodzież i dorosłych. Było to możliwe dzięki nieustającej przychylności Wójt Gminy Nowa Ruda Adriannie Mierzejewskiej, która, widząc potencjał tkwiący w młodych ludziach, ich pasje i talent, z wielkim zaangażowaniem wspiera działania Młodzieżowego Teatru Muzycznego i ciągle otwiera nam nowe drogi ich rozwoju. Pani Wójt, bardzo, bardzo dziękujemy! Praca z Panią i dla Pani jest dla nas niesłychanie nobilitująca.

 

Dyrektor CKGNR w Ludwikowicach Kłodzkich

Gabriela Buczek

 

Sowiogórski Młodzieżowy Teatr Muzyczny

Bożena Łaba

Katarzyna Schick

OSP Bożków

Adrianna Mierzejewska

Zespół Szkolno-Gimnazjalny z Oddziałami Integracyjnymi w Bożkowie