A A A

Muflony 2017 !

II miejsce w Plebiscycie Gospodarczym Muflony 2017 to nagroda dla Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda oraz Stowarzyszenia Kulturalnego Góry Babel za organizację Festiwalu Góry Literatury.

Wyróżnienie to efekt pracy pracowników CKGNR oraz członków Stowarzyszenia, w szczególności Beaty Kłossowskiej-Tyszki, która dokłada wszelkich starań, by każdy dzień Festiwalu był perfekcyjnie zorganizowany.

Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczyniają się do tego że Festiwal rozwija się z roku na rok i mocno zaznacza swoją obecność na arenie ogólnopolskiej. Największe wyrazy wdzięczności należą się dwóm wyjątkowym osobom. Pierwsza z nich to Olga Tokarczuk, pomysłodawczyni i inicjatorka wydarzenia, dzięki której Festiwal to impreza z charakterem i klimatem, niemająca sobie równych. Drugą osobą jest niezmiennie Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska. Od początku istnienia Festiwalu nie miała wątpliwości, że jest to wydarzenie rozwojowe, z przyszłością i zawsze obdarzała nas swoją opieką, wsparciem i pomocą.

Z całego serca dziękuję.

Dyrektor CKGNR Gabriela Buczek