A A A

Nowy Rok 2018 z książką.

1.Tess Gerritsen-"Klub Mefista"

Wyjatkowo krwawe zabójstwo niweczy przedświąteczne nastroje doktor Maury Isles i detektyw jane Rizzoli. Okulistyczne symbole narysowane kredą i krwia ofiary kierują uwagę partnerk na stowarzyszenie ezoteryków.

2. Kacper Śledziński -"Cichociemni Elita polskiej dywersji"

Byli gotowi poświęcić wszystko dla idei Wywalcz Polsce wolność lub zgiń".Doskonale wyszkoleni, bezgranicznie odważni, najlepsi z najlepszych.Zrzuceni na spadochronach do okupowanej Polski, podejmowali samobójcze misje. Nieliczni, którzy przeżyli, trafili po wojnie do piekła komunistycznych więzień.

3.Agnieszka Pietrzyk-" Śmierć Kolekcjonera"

Sąsiedzi w jednym z elbląskich mieszkań odkrywają, że powiesiło się starsze małżeństwo. Kilka godzin później środowiskiem zbieraczy rzadkich obligacji wstrząsa morderstwo jednego z kolekcjonerów.Ginie mężczyzna, który poprzedniego wieczoru wylicytował na hotelowej aukcji wyjatkowo cenny papier wartościowy.

4.Sebastian Fitzek-" Przesyłka"

Doktor Emma Stein, znana psychiatra i szczęśliwa mężatka, została zgwałcona przez "Fryzjera"- seryjnego mordercę, który zanim zabije, goli kobietom głowy. Tyle że Emma przezyła... Ona jedna...