A A A

KONKURS Pierogove Love

‼️UWAGA KONKURS ‼️
Z powodu COVID-19 w tym roku nie odbędzie się Pierogove Love. Zamiast tego wydarzenia mamy dla Was pierogowy konkurs 🙂

WARUNKI KONKURSU:
Każdy uczestnik może wziąć jednocześnie udział we wszystkich trzech konkurencjach lub wybrać jedną z nich. Konkurs polega na:
-przygotowaniu przepisu na ciasto i farsz,  
- zrobieniu fotografii przedstawiającej kompozycję składającej się z pierogów,  
-nakręcenie krótkiego (max 3 min.) filmu z procesu przygotowania pierogów.
Prace powinny być nadesłane na e -maila Biblioteki Publicznej Gminy Nowa Ruda bibliotekagmnowaruda@poczta.fin Temat e-maila: "Pierogove love”.
W treści e-maila powinny znajdować się podstawowe informacje o uczestniku (imię, nazwisko, wiek, adres zamieszkania, kategoria wybrana z punktu 4). Pracę można wysyłać do 26.07.2020r. Zdjęcia konkursowe powinny być "raźne, nie mogą być rozmazane, ciemne. Filmy z dźwiękiem nie dłuższe niż 3 min.
- Brak dokładnego opisu lub opis niekompletny powoduje dyskwalifikację. Rozmazane, niewyraźne, ciemne zdjęcie, uniemożliwiające ocenę również powoduje dyskwalifikację
Prace przyjmowane będą do 26.07.2020.  Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 29.07.2020r na stronie internetowej CKGNR http://www.ckg.nowaruda.pl/ i social mediach (facebook, instagram).
Biorąc udział w konkursie, uczestnik zobowiązany jest zapoznać się z regulaminem oraz zobowiązuje się do jego przestrzegania.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE! 🙂