A A A

Fitness - Piloxing/Fitball/Sexy Body

Sala Widowiskowa w CKGNR

Piloxing/Fitball - Środa

Instruktor: Magdalena Wiech

Środa
Cena: 40zł / miesiąc
Cena: 7zł / wejście jednorazowe
Ludwikowice Kłodzkie 
Godz: 19:00

 Sexy Body - Poniedziałek
Instruktor: Magdalena Wiech

Poniedziałek
Cena: 40zł / miesiąc
Cena: 7zł / wejście jednorazowe
Ludwikowice Kłodzkie - poniedziałek
Godz: 19:00

JUGÓW

Fitness - Sexy Body
Instruktor: Magdalena Wiech

Sala Gimnastyczna SP
Czwartek 
Godz. 18:00 
Cena: 8zł / wejście jednorazowe

 

Piloxing jest nowym trendem w fitnessie, który stworzyła szwedzka instruktorka Viveca Jensen. Piloxing to forma aktywności fizycznej pozwalająca na równoczesne uelastycznienie mięśni, poprawę wytrzymałości oraz spalanie tkanki tłuszczowej. Piloxing to połączenie boksu, pilaste i tańca. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, które szukają czegoś nowego, czegoś co jest ciekawsze niż aerobic a mniej wyczerpujące niż ćwiczenia na siłowni, a przy okazji dające bardzo dobre efekty odchudzające. Piloxing to obecnie jedne z najpopularniejszych zajęć dla tych kobiet, które chcą bardzo szybko schudnąć. Piloxing w ciągu godzinnej sesji pozwala na spalenie nawet 900 kalorii. Ponadto ćwiczenia poza zmuszania naszego ciała do dużej aktywności, pomagają mięśniom się rozciągnąć. Jako że piloxing zawiera elementy pilates to nasze ciało wysmukla się, a nasze ruchy nabierają większej gracji.

To co wyróżnia piloxing na tle innych ćwiczeń odchudzających to to, że ćwiczenia te są urozmaicone specjalnymi rękawicami, a także wykonywanymi sekwencjami ciosów oraz elementów baletu, dzięki czemu ćwiczenia nie są tak nudne jak klasyczny aerobic czy siłownia, a do tego rezultaty są widoczne bardzo szybko.

Dzięki ćwiczeniom piloxing nasze ciało staje się znacznie szczuplejsze i smuklejsze, a skóra jędrna i napięta. Piloxing znakomicie działa również na eliminację cellulitu!

Dzięki ćwiczeniom piloxing kobieta może pozbyć się zbędnych kilogramów (w tym nawet znacznej nadwagi), wyrzeźbić sylwetkę, wzmocnić kręgosłup, poprawić kondycję, uelastycznić mięśnie i nabrać szybkości, a że ćwiczenia piloxingu zawierają również elementy tańca, to kobieta uczy się poruszania z gracją. Wszystko to razem wzięta sprawia, że każda kobieta poczuje się znacznie lepiej we własnej skórze, poprawi sobie samopoczucie i pokocha siebie :)Fitball- lekkie ćwiczenia, wielkie efekty!!!

Zapraszamy na zajęcia FITBALL- zajęcia z dużą piłką, na której możesz się turlać, siedzieć, podskakiwać.

Przekonaj się, jak wielką frajdę może dać taki trening!!!! Ćwicząc z piłką, poprawisz sylwetkę, zyskasz kondycję i stracisz kilka lat.

Fitball uaktywnia wszystkie partie ciała. Balansując na piłce poprawisz równowagę, koordynację ruchową, przy okazji pozbędziesz się problemów z błędnikiem. Próbując zapanować nad toczącą się piłką, mimowolnie napinasz mięśnie głębokie. Systematyczny trening sprawi, że pozbędziesz się brzuszka i ujędrnisz całe ciało.....ZAPRASZAMY!!!

Ćwiczenia z piłka wpływają na:

poprawę napięcia mięśniowego, wzmacnia mięśnie brzucha

poprawę mięśni posturalnych (lepsza kontrola postawy)

poprawę koordynacji ruchowej (równowaga)

poprawę  siły i wytrzymałości mięśniowej

poprawę kondycji układu krążenia

zmniejszenie bólów pleców

zwiększenie ruchomości w stawachSexy Body
to trening kompleksowy,ogólnorozwojowy , na których rzeźbimy, wzmacniamy mięśnie całego ciała a w szczególności brzuch, uda , pośladki.Trening łączący rozgrzewkę , ćwiczenia modelujące z możliwościa wykorzystania przyrządów fitness i ćwiczenia rozciągające. Zajęcia przeznaczone dla każdego bez na wiek, płeć, kondycję. Dzięki systematycznemu uczęszczaniu na zajęcia kształtujesz wytrzymałość, poprawisz sprawnośc układu sercowo- naczyniowego, wzmocnisz mięśnie,wyrzeżbisz ciało i jednocześnie świetnie spędzisz czas.

Postaw na zdrowie i piękną figurę. Przyjdź na zajęcia jeśli chcesz :

- ujędrnić ciało

- spalić tkankę tłuszczową

- zwiększyć wydolnośc organizmu

- przygotować swoją figurę na lato

 

- zrelaksować się po ciężkim dniu