A A A

Audiobooki - 2017 rok.

1. Kathy Reichs - "Z krwi i kości"

Charlotte w stanie Karolina Północna. Akurat kiedy dwieście tysięcy fanów przyjeżdża do miasta na Tydzień Wyścigów, w beczce asfaltu przy torze zostaje znalezione ciało.Następnego dnia do biura lekarki sądowej przybywa członek ekipy NASCAR, żeby opowiedzieć jej pewną wstrząsającą historię.


2. Zygmunt Miłoszewski - "Bezcenny"

Co łączy zaginione arcydzieło Rafaela z największą tajemnicą XX wieku. ?Urzędniczka, cyniczny marszand, emerytowany oficer służb specjalnych i legendarna złodziejka, specjalnie w tym celu wyciągnięta z więzienia, wpadają  na trop tajemnicy, która  najnowszą historię świat wywróci do góry nogami. Są ludzie, którzy zrobią wszystko, aby nie ujrzała ona światła dziennego.

3. Sherry Jones- "Klejnot Medyny"

Aisza - ukochana żona proroka Mahometa, w świecie, w którym kobiety uważano za własność mężczyzn, stała się wpływowym doradcą politycznym, wojowniczką i autorytetem religijnym.Do historii przeszła jako Matka Wiernych.

4.L.S.Hilton-" Maestra"

Judith Rashleigh pracuje w prestiżowym londyńskim domu aukyjnym, wieczorami dorabia jako hostessa w jednym nie do końca przyzwoitych barów West Endu. Gdy klient lokalu zaprasza ją na Lazurowe Wybrzeże, kobieta może w końcu cieszyć się życiem  sławnych i bogatych. Zwłaszcza, że trafia na trop oszustwa w domu aukcyjnym i traci posadę.

5. Steve Berry-"Paryska Wendeta".

Pewnej grudniowej nocy do drzwi kopenhaskiej księgarni Cottona Malone'a, byłego agenta Departementu Sprawiedliwości, pukają kłopoty. A właściwie wdzierają się siłą pod postacią agenta amerykańskiej Secret Service i depczących mu piętach dwóch zabójców. Wywiązuje się strzelanina, z której Malone ledwo uchodzi z życiem.Coć niezbyt ufa zdenerwowanemu agentowi, zmuszony jest podążyć za niespodziewanym sojusznikiem.