A A A

A może książka ?

1. Berry S.-" Czternasta kolonia"

Zaczyna się odliczanie do wielkiej zemsty...Za trzy dni zostanie zaprzysiężony nowy prezydent Stanów Zjednoczonych.Były agent KGB, w którym wciąż płonie nienawiść z czasów zimnej wojny, szykuje się do ataku.

2. Chamberlain D.-"Jak gdybyś tańczyła"

Molly ma fajne życie, ciekawa pracę, kochającego męża i ... pilnie strzeżoną tajemnicę z przeszłości. Ich rodzina wkrótce sie powiększy - pojawi się w niej adoptowane dziecko, tymczasem Molly walczy z niepewnością.Czy pokocha maleństwo, którego nie urodziła?

3. Raabe M-" Kamerzysta"

Mały chłopiec ogląda scenę okrutnego morderstwa i zapomina.na trzydzieści lat.Teraz jego dziewczyna wpada w ręce niebezpiecznego psychopaty. Bedzie musiał sobie przypomnieć, żeby ją uratować.nawet za cenę własnej śmierci...

4.Kooshyar K.-" Tajemnica Leili"

W fundamentalistycznym Iranie ciaża jest często wyrokiem śmierci. tajemnica Leili to ksiażka fascynująca i wzruszająca, przedstawia codzienne życie kobiet w kraju, gdzie miłość może być przestępstwem.

5.Adler E.-" Sekret willi Romantica"

Jolly, ciotka Mirabelli, zmarła dość nieoczekiwanie i w tajemniczych okolicznościach.W rezultacie Mirabella dziedziczy wiillę na południu Francji.Podczas podróży kobieta poznaje Verity, młodą dziewczynę, która uciekła od męża i zabiera ją do siebie.